RECITACE 2018

Recitační soutěž se konala 21.3. Zúčastnilo se jí 52 žáků od předškolní třídy až po devátou třídu. Žáci soutěžili ve třech kategoriích. První kategorie byla od předškolní třídy po druhé třídy. V této kategorii zvítězil Lukáš Pospíšil z I.A, na druhém místě byli Kristýna Šamárková a David Říha z II.C, na třetím místě Tereza Macková z I.A. Ve druhé kategorii (3. třídy až 5. třídy) zvítězila Natálie Rossmannová ze IV.C, na druhém místě byla Kateřina Slezáková ze IV.B a na třetím místě byl Tomáš Podařil ze III.C. Poslední kategorie zahrnovala žáky od šestých tříd do deváté třídy. V této kategorii zvítězila Markéta Gavlasová ze VII.A, na druhém místě se umístila Vladimíra Jarešová z VIII.A a na třetím místě byla Aneta Balogová ze VII.A. Žáci, kteří se umístili, dostali různé ceny. Všichni účastníci pak sladkou odměnu. Soutěž se velmi vydařila a žáci i porota si ji velmi užili.

Záložka pro permanentní odkaz.