IV.A Mgr. Eva Mlčáková

Mgr. Eva Mlčáková

eva.mlcakova@zsrakovskeh

Týdenní plán 15. – 19. dubna 2024

Aj:

úvod do nové lekce – my free time

What do you do on Monday… ?

TEST UNIT 9 – MY FREE TIME

Čj:

Mluvnice – skladba věty jednoduché,  podmět a přísudek, základní skladební dvojice. Podstatná jména vzory nadále procvičování k písemné práci koncem dubna ( i pomocné r. muž. živ. předseda, soudce). Sloh – osnova, odstavce. Čtení– čtení z čítanky. Co je pohádka, pověst, bajka, povídka.

 

M – zlomek jako část celku, celek ( tři třetiny, šest šestin,…), zápisy, čitatel, jmenovatel, zlomková čára, porovnávání zlomků se stejným jmenovatelem ( jedna třetina je menší než dvě třetiny). Slovní úlohy. Prostorová představivost. Rýsování na přesnost.

 

NOS – práce s mapou, orientace a vyhledávání.

 

NOP – lidské tělo.

 

 

ÏNFO :

V úterý školní kolo soutěže ve zpěvu. Ve středu konzultace s učiteli. Proto návštěva Maroldova panorama až v následujícím týdnu, bližší napíšu.

Prosím znovu o dohled nad domácí přípravou ( zapomínání), děkuji. Dobrý týden!

Eva Mlčáková

 

 

Týdenní plán 8. – 12. dubna 2024

 

Čj :

Mluvnice – skladba věty, podmět a přísudek, základní skladební dvojice. Podstatná jména mluvnické kategorie, zejm. vzory nadále procvičování ( i pomocné r. muž. živ. předseda, soudce). Sloh – přiměřeně složitý mluvní projev ( Město, ve kterém žiji). Referát a výpis z encyklopedie. Čtení– čtení z čítanky a dramatizace. Výběr knihy k další společné četbě.

 

M – zlomky, obvody, převody jednotek, slovní úlohy, dokončení práce z 2. dílu učebnice.

 

NOS – historie a současnost způsob života, významná města ČR.

 

NOP – lidské tělo a opakování.

 

AJ – dokončení lekce, příprava na test (ve čtvrtek)

 

 

INFO :

 

V úterý závody se švihadlem( bližší ví děti z Tv od p. učitele Říského).

 

Ve čtvrtek 8 až 9 : 40 hod program prevence ( kouření a užívání alkoholu).

 

Děkuji, vážení rodiče,  za Vaše přihlášení ke konzultacím 17. 4. Někteří jste se mě již ptali a souhlasím s tím, že u mnohých není konzultace nutná.

 

Prosím, dohlédněte, ať děti nezapomínají, již opět čteme z čítanek, ve středu myslím už začneme pracovat s dalším dílem učebnice matematiky a kdo byl nemocný a nemá připravenu učebici Čj k výměně za novou, ať ji nezapomene, nechávali jsme si ji v lavici ( PL v deskách).

 

V následujícím týdnu bychom se měli podívat na Maroldovo panorama bitvy u Lipan na Výstavišti, otevřeli opět až teď v dubnu.

 

Třídní kolo soutěže ve zpěvu uděláme v úterý 16. dubna.

 

 

Přeji Vám krásné dny a děkuji za Vaši práci a přípravu s dětmi! E. Mlčáková

 

 

 

 


Týdenní plán 2. – 5. dubna 2024

ČJ : Mluvnice – podstatná jména upevňování učiva. Stavba věty- čárka, spojky, středník…Sloh – přiměřeně složitý mluvní projev ( Město, ve kterém žiji). Referát a výpis z encyklopedie. Čtení– čtení z čítanky a dramatizace. Čtenářský deník.

 

M – desítková soustava a nadále procvičování písemného +,-. krát a děleno. Zlomky. Obvod trojúh., čtverce a obdélníka, rýsování na přesnost.

 

NOS – památná místa naší vlasti, významná města ČR.

 

NOP– ekologie, vztah člověka k prostředí.

AJ – What ´s on TV?

 • pg. 40
 • Dokončování lekce, příprava na test

INFO :

17. dubna budou konzultace s učiteli. Pokud byste měli jakýkoli problém s rezervací, prosím, obraťte se přímo na mě, děkuji.

Nově bude na škole soutěž ve zpěvu.Třídní kolo proběhne během dubna ( včas napíšu), celoškolní 24. května.

Dobrý týden Vám přeje Eva Mlčáková

 

 

 

Týdenní plán 25. – 27. března 2024

 

 

ČJ – rody a vzory podstatných jmen procvičování. Blahopřání ( sloh). Čtení společné četby.

 

M – písemné násobení, slovní úlohy, převody jednotek, obvod trojúhelníka, čtverce, obdélníka.

 

NOS – práce s mapou- měřítko, značky,…

 

NOP – ochrana a tvorba životního prostředí.

 

Tento týden je krátký ( čtvrtek již volno), budeme se těšit na Velikonoce, ale ještě předtím v úterý srdečně zveme na velikonoční jarmark od 16 hodin!

 

 

 

Týdenní plán 18. – 22. března 2024

Anglický jazyk:

 1. Unit 8 – What’s on TV? Class Book str, 38-39
 2. Unit 8 – What’s on TV? Activity Book str, 38-39

 

Čj – vzory rodu mužského skloňování, ostatní rody opak. Slohová cvičení ( blahopřání, dopis- vypravování – ŠvP nebo jakýkoli výlet). Dočtení spol. četby. Ve čtvrtek 21. 3. školní kolo recitační soutěže, bližší sdělím v pondělí.

 

M – písemné násobení opak. a procvič., slovní úlohy, převody jednotek, rýsování na přesnost.

 

NOS – vlast a národ, národní hrdost a pospolitost, stavba Národního divadla a historické mezníky.

 

NOP – jaro v přírodě, ekosystémy.

INF:

 1. Online bezpečnostní kvíz
 2.  JAK JSI KYBERNETICKY BEZPEČNÝ?

 

 

 

15. 3.    7 : 30 hod

Vážení rodiče, snad jste všichni dostali můj včerejší i dnešní mail s fotografiemi. Pokud by byl nějaký problém, dejte mi prosím vědět. Děkuji za Vaše reakce a mám radost, že jsou děti spokojené a líbilo se jim. Nechci nic zakřiknout, ale až do této chvíle bez problémů… Začíná být rušno, vstávají, štěbetají a balí… Pěkný den! EM

 

13. 3.

Pěkné ráno!

Pozorovali jste někdy luňáka v letu? My včera ano…A mnoho dalších pozorování, můžete se těšit na vyprávění o tetřevech na tokaništích, o netopýrech… Dnes na nás myslete při celodenním výletě, máme pěkné počasí, bude to fajn, díky!

 

12. 3.    7 : 30 hod

Dobré ráno z Oldřichova!

Dobře jsme dojeli, vstáváme do druhého dne a troufám si za všechny čtvrťáky říci, že se nám tu líbí. Včera odpoledne byla první vycházka do přírody, po které chutnala večeře…Já osobně jsem překvapena, kolik dětí nejedlo chléb s tvarohovou pomazánkou ( na způsob budapešťské), jen zeleninovou oblohu, a raději volilo k zelenině, kterou si vybralo ( rajče, okurka, mrkev, kedlubna, salát, paprika, ředkvička) suchý rohlík nebo housku. Oběd ( vývar s nudlemi polévka a halušky) byl pro děti lákavější, většina snědla. V osm máme snídani, v devět začíná program-dozvíme se, co každou třídu čeká. Počasí dnes zatím horší než včera, uvidíme. Večer nebo zítra ráno pošlu pár fotek. Ve středu v případě pěkného počasí celodenní výlet…Zdravíme! Za děti EM

 Týdenní plán 11. – 15. března 2024

 

Škola v přírodě – Oldřichov v Hájích ( Ekologické středisko Střevlík, 463 31 Oldřichov v Hájích 5). Jedeme společně se třídou p. uč. Matanelli, která je letos vedoucí ŠVP. Vloni jsem vybrala téma řemesel, letos p. uč. téma Hurvínkovy cesty do přírody.

 

https://strevlik.cz/getFile/case:show/id:434089

 

V pondělí přijedeme do Oldřichova k obědu a v pátek budeme odtud odjíždět po obědě. Je možné, že do Prahy na parkoviště přijedeme v pátek o něco dříve než je v plánu (- 15 hod), ale rozhodně bychom s dětmi počkali na vyzvednutí, nikdo po návratu nebude odcházet z parkoviště sám!

 

Nezapomeňte prosím ráno k autobusu donést vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti ( vyplňují rodiče a týká se aktuálního zdravotního stavu), příp. kinedryl na cestu, nezapoměňte s sebou i šálu vzhledem k předpovědi počasí. A také přezůvky…a ostatní. Odjezd je v pondělí v 8 hodin, ale budu tam už v půl osmé, abychom se včas odbavili.

 

Učení vezmu s sebou já vč. pracovních listů, děti jen vybavený penál a zápisník.

 

Děkuji kolegyni Denise za vyřízení všech náležitostí, p. Šafránkovi za zajištění dopravy, Vám rodičům za to, že jste svým dětem umožnili na školu v přírodě jet a panu řediteli, že nám vše odsouhlasil. Těším se, že se s dětmi poznáme i jinak než v prostředí školy! Pěkný týden i Vám doma!

Eva Mlčáková

 

 

Týdenní plán 4. – 8. března 2024

 

 

ČJ – podstatná jména r. mužského vzory a skloňování, ostatní r. opak. a procvič. SLOH- blahopřání, dopis. ČTENÍ – práce s básní ( výrazný přednes s mikrofonem), třídní kolo recitační soutěže v pátek (, protože ve čtvrtek šplh).

 

M – písemné násobení a dělení, převody jednotek, slovní úlohy. Obvod trojúhelníka a rýsování ( rovnoramenný, rovnostranný a pravoúhlý).

 

NOS – česká státnost, státní symboly a svátky. Co je mapa a globus, měřítko map.

 

NOP –  ekosystémy, ochrana a tvorba životního prostředí.

 • AJ – Nová lekce What´s on TV? – slovní zásoba
 • poslechová cvičení
 • „přehrávání“ úvodního textu
 • What programm do you like?

INFO :

v úterý 1. až 3. vyuč. hod. Bezpečnost on-line, ve čtvrtek vybraní žáci závody ve šplhu. Na žádost některých rodičů znovu uvedu číslo účtu školy.

 

 

Týdenní plán 26. února – 1. března 2024

 

26. 2.    13:50 hod

Změna- svačiny zítra

Omlouvám se, nevěděla jsem, že zítřejší objednané svačiny vedoucí kuchyně p. Rašínová odhlásila. EM

 

 

Anglický jazyk:

 1. Test Unit 7 (E-TEST) – TEST UNIT 7 – SPACE SCHOOL
 2. Unit 8 – What’s on TV? Class Book str, 38-39
 3. Unit 8 – What’s on TV? Activity Book str, 38-39

ČJ – procvičování pravopisu se zdůvodňováním ( zejm. podstatná jména rodu středního a ženského), sloh- popis výrobku a oznámení, čtení společné četby a příprava na třídní kolo recitační soutěže, které bude ve čtvrtek 7. března.

 

M – písemné ( pod sebe) a pamětné sčítání, odčítání, násobení a dělení, tabulky, diagramy, jízdní řád, slovní úlohy. Rýsování na přesnost- trojúhelník rovnoramenný, rovnostranný a pravoúhlý.

 

NOS – umělecké slohy a dokončení učiva o historii s opakováním. Česká státnost, státní symboly.

 

NOP – stavba těla savců. Kočka domácí, pes domácí.

 

INFO :

V úterý 27. února jedeme hned ráno tramvají na exkurzi do města – nejprve do Betlémské kaple, kde jsme objednaní ( vstup pro děti 30 Kč), a pak přes Karlův most na Pražský hrad a dolů Nerudovou ulicí ( poznávání středověké Prahy a slohů románský, gotický, renezanční a něco navíc). S sebou zápisníček s tužkou, svačinu, pití a příp. pár korun na nějakou drobnost. Návrat před obědem do školy ( školní objednané svačiny si děti odnesou domů). Pokud bývá někomu špatně v dopr. prostředcích, prosím radějí kinedryl nebo něco podobného, děkuji.

Děkuji také všem rodičům za vyplnění a odevzdání tiskopisů ke škole v přírodě ( někdo ale teprve přinese!). Stejně jako za platby (doposud pár chybí – věřím, že dojdou co nejdříve). Až k autobusu mi pak vezmete jen potvrzení o bezinfekčnosti, které sami rodiče do tiskopisu vyplníte ( že dítě je momentálně před odjezdem bez teploty a zjevné nemoci).

Pokud ještě máte doma někdo generální souhlas ( focení), prosím donést vyplněný a podepsaný v pondělí, kdy mám odevzdat hlášení. Někteří nedoplnili jméno dítěte a podle podpisu jsme pak s dětmi nemohli přiřadit…

Přeji úspěšný týden všem!

Eva Mlčáková


Týdenní plán 19.2. – 23.2.2024

Anglický jazyk:

Unit 7- Space school- Class Book str, 34-37 / Activity Book str, 34-37

 • Vocabulary Revision: (Maths, English, swimming, History, Art, Music)
 • What is your favourite school subject?
 • Time- It is half past nine. It is nine o’clock.
 • When have you got English? – …on Monday. – … at half past nine
 • Reading the comic: The Dragon Crown, Class Book str, 37
 • TEST UNIT 7 – SPACE SCHOOL

 

 

Čj – podstatná jména rodu ženského, vzory žena, růže, píseň, kost skloňování, mluvnická, pravopisná a slohová cvičení, báseň do třídního kola recitační soutěže – výběr a procvičování, čtení společné četby.

 

M– písemné násobení dvojcif. činitelem, slovní úlohy, převody jednotek, rýsování na přesnost ( rovnoběžky, kolmice, kruh, kružnice, trojúhelník)

 

NOS – Marie Terezie a Josef II. ( život za jejich vlády a reformy).

 

NOP – převody jednotek, horniny a minerály, půda.

 

INFO : v následujícíém týdnu se chystáme na návštěvu Betlémské kaple a prohlídku “ středověké“  Prahy.

Přeji Vám dobrý týden! E. Mlčáková

 


Týdenní plán práce 12. až 16. února 2024

 

15. 2.       18:30 hod

Včera odpoledne jsme se s některými žáky ( také ze IV. C i I. C) zúčastnili vernisáže výstavy Čtyřlístkománie, kterou uspořádala radnice na počest životního jubilea autora Čtyřlístku pana Jaroslava Němečka. Ten je rodákem a čestným občanem Prahy 4 a v loňském roce převzal státní vyznamenání. Je s podivem, že první komiks Čtyřlístek vyšel už v roce 1969 a má i dnešním dětem co říci! Vraceli jsme se s podepsanými knihami a časopisy s dobrým pocitem z příjemného setkání a hezkého odpoledne. Zároveň včera ožily oblíbené postavičky Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďa i na televizních obrazovkách – v prvním dílu  večerníčku na „déčku“. Sympatickým manželům Němečkovým přejeme hodně zdraví!

 

 

Čj – slovesa a podstatná jména – mluvnické kategorie + vzory PJ,  mluvnická cvičení na opakování pravopisu a slovních druhů, slohová cvičení. Čtenářský deník!

 

M – písemné násobení dvojcif. činitelem opakování a procvičování , kruh, kružnice, trojúhelník ( stále ještě i rovnoběžky a pravý úhel, v penálu vždy 1 tužka pouze na rýsování, nezapomínat pravoúhlý trojúhelník a kružítko s ořezanou tuhou!)

 

NOS – Jan Ámos Komenský a opakování

 

NOP – horniny a nerosty, povídání o pondělní přednášce ( vybíráme 80 Kč)

AJ – 

 • celkové opakování
 • Review – unit 5-7

 

 

 

2. 2.    19 hod

V pondělí 12. února máme interaktivní přednášku ( 2 vyuč. hodiny) na téma geologických zajímavostí – vstup 80 Kč.

Ve středu 14. února od 16 hod vernisáž a podepisování p. Němečka ( Čtyřlístek) na radnici. Pro zájemce odchod od školy se mnou v 15:20 hodin, po skončení návrat zpět ( nebo písemné prohlášení rodičů o uvolnění). V pátek 16. února tamtéž promítání filmu Velké dobrodružství Čtyřlístku –  jsme se třídou přihlášeni od 10:30 hod ( konec v 11:45 hod), vstup zdarma.

A dětem jejich slíbené sýkorky :

 

https://www.zsrakovskeho.cz/wp-content/uploads/2024/02/Sýkorky-2-1.jpg

 

https://www.zsrakovskeho.cz/wp-content/uploads/2024/02/Sýkorky-1-3.jpg

 

Užijte si bezpečně všech volných dnů!

Eva Mlčáková

 

Týdenní plán práce 29. ledna až 1. února 2024

 

31.1.    8 hod

V pořádku jsme zpátky ve třídě na vyučování. Noc byla klidná, vstávat se nechtělo. Děkujeme všem za účast, maminkám za přípravu a sbalení. Domů děti věci donesou dnes, zbylé zítra. Poslední hodinu rozdání vysvědčení, oběd a hurá domů. Zítra ještě škola…

 

 

Čj – podstatná jména rodu středního dokončení, pravopisná a slohová cvičení, čtení mimočítankové četby – vybírat čtenářský deník budu až po jarních prázdninách ( někdo už přinesl, moc chválím!).

 

M – písemné násobení dvojciferným činitelem procvičování, kruh a kružnice, čtverec, obdélník.

 

NOS – husitství opakování a dokončení, Učitel národů Jan Ámos Komenský

AJ

 • What ´s the weather like?
 • slovní zásoba – popis aktuálního počasí
 • E.TEST 1
 • E.TEST 2

INFO :

Prosím do tašky přibalit náhradní sešit na Čj i M- dětem dochází a často pak píší na papír, děkuji!

V úterý OVOV ( cv. v tělocvičně) + společný večer a přespání ve škole ( sraz u zadního vchodu v 16:30 h děti), ve středu 31. 1. poslední hodinu vysvědčení.

2. 2. pololetní volno

od 5.2. týdenní jarní prázdniny

 

 

Týdenní plán práce 21. až 26. ledna 2024

 

26.1.2024     6 hod

V úterý 30. ledna máme se třídou od 17 hodin literárně – filmový večer s přespáním ve škole. Účast žáků je dobrovolná, srdečně zveme na 1. část i rodiče. Bližší uvedl p. zást. Polák na stránkách školy, s dětmi si řekneme, co s sebou.

E. Mlčáková

 

 

 

ČJ – podstatná jména a vzory rodu středního ( skloňování), čtení mimočítankové četby.

 

M – násobení 2cif. číslem, odhad výsledku, písemné sčítání, odčítání, rýsování – kruh a kružnice, slovní úlohy, převody jednotek ( s NOP). Prosím rodiče, aby dohlédli na to, aby měly děti vždy v penálu připravenou tužku jen na rýsování, děkuji!

 

NOS – Karel IV. opakování. Husitství a město Tábor.

 

NOP– vlastnosti a využití látek, převody jednotek.

 

Anglický jazyk:

 • úvod do nové lekce – A sunny day
 • What ´s the weather like?
 • slovní zásoba

 

INFO :

Literárně – filmový večer s přespáním ve škole až v následujícím týdnu, bližší včas oznámím. Po vysvědčení nás čekají jarní prázdniny v jejich prvním termínu. Prosím, doobalte již všichni posledně rozdané nové učebnice. Děkuji všem také za přípravu projektu Čtyřlístek, děti pracovaly se zájmem a moc hezky samostatně. Pěknou neděli a celý příští týden! E. Mlčáková

 

 

Týdenní plán práce 15. až 19. ledna 2024

 

Čj – opak. a procvičování na čtvrtl. pís. práci ( pravopis, pozor na příčestí přít. – prosí, nosí, zdraví,…, slovní druhy a mluv. kategorie sloves). Podstatná jména vzory nové učivo. Čtení společné četby.

 

M– procvičování na čtvrtl. pís. práci ( pís. sčítání, odčítání, násobení a dělení, slovní úloha). Násobení dvojciferným činitelem, kruh a kružnice nové učivo.

 

NOS – Karel IV. a opakování.

 

NOP – Třídění a vlastnosti látek.

AJ

 • Space school
 • dny v týdnu, měsíce v roce
 • základní určování času, It´s half past…, It ´s … o ´clock.
 • školní předměty – rozvrh, vyučování

INFO :

V úterý 16. 1. projektový den s tř. uč. Čtyřlístek komiks (jeho autor p. Němeček z Prahy 4). Do školy bez učebnic, práce s tablety ad. Penál, nůžky, fixy s sebou.

 

 

 

Týdenní plán práce 8. až 12. ledna 2024

Vážení rodiče,

srdečně Vás zvu na třídní schůzky ve středu 10. ledna od 17:30 hodin. E. Mlčáková

 

Čj – slovesa procvičování učiva, pravopisná cvičení, čtení z čítanek a nové mimočítankové četby. Nové učivo- podstatná jména (navázání na to, co už umíme).

 

M – pamětné a písemné +,-, násobení a dělení v oboru nad 10 000, slovní úlohy, převody jednotek, rýsování ( čistota a přesnost)- prosím pořídit kružítko.

 

NOS – Karel IV.

 

NOP – poznávací cvičení na interaktivní tabuli ( stromy, keře, rostliny, houby). Střídání dne a noci a ročních období. Látky a skupenství.

 

Omlouvám se, že nezveřejňuji plán v obvyklém čase, na který jste zvyklí, ale včera po mém příjezdu do Prahy byly stránky školy přehlcené a připojit se nebylo možné. Děkuji. EM.

 

AJ

 • Space school – úvod do nové lekce
 • dny v týdnu,
 • základní určování času,
 • školní předměty

Týdenní plán práce 3. až 5. ledna 2024

Dovolte mi, abych Vám všem, dětem i rodičům, popřála do nového roku hodně zdraví a spokojenosti, a abych Vám poděkovala za milé dárky a dárečky, které jsem od Vás pod stromeček dostala! Uvidíme se na třídních schůzkách 10. ledna, s dětmi zítra ve škole. EM

 

Čj – opakování a procvičování sloves, čtení z čítanky a donesených knih, které děti dostaly od ježíška, a odevzdání čtenářských deníků.

 

M– 2. díl učebnice, opak. a procvič. písemného násobení a dělení, obor čísel nad 10 000, slovní úlohy. Rýsování- rovnoběžky a kolmice. Převody jednotek.

 

NOS – středověk. Karel IV. a jeho zásluhy, co ho v Praze připomíná.

 

NOP – Houby poznávání. Příroda v zimě, stopy ve sněhu.

AJ – On holiday – Záliby a volnočasové aktivity – prázdniny, počasí, kalendářní měsíce

Týdenní plán práce 18. až 22. prosince 2023

V pondělí srdečně zveme rodiče, babičky, dědečky i sourozence na naši besídku od 17 hodin ve třídě! Učivo budeme tento týden spíše opakovat, děti již žijí Vánocemi. V českém jazyce si popovídáme a napíšeme slohové práce na téma Vánoc a budeme číst. V matematice budeme pokračovat v počítání v oboru čísel nad 10 000, zaměříme se na zaokrouhlování, slovní úlohy a převody jednotek. V NOS si prohlédneme na videu to, co se zachovalo ze středověké Prahy a po Novém roce se na tyto památky podíváme ve skutečnosti. A budeme zpívat koledy a snad na sebe budeme hodnější než jindy. Ve středu 20. prosince bude ve škole kouzelník, vybíráme 80 Kč. V pátek se rozloučíme dnem s třídním učitelem. Děti se mohou dohodnout s kamarády a vzájemně si dát dáreček. Můžou si z domova přinést i cukroví… Radostné dny všem ! E. Mlčáková

11.12.   10: 30 h

V úterý od 10 hod dopravní výchova ve třídě.

 

Týdenní plán práce 11. až 15. prosince 2023

Čj:

Mluvnice – slovní druhy a určování mluv. kategorií podst. jmen a sloves. Slovesa zvratná. infinitiv, tvary jednoduché a složené, časování.

Sloh – vypravování podle obrázkové osnovy.

Čtení z čítanek. Příprava vystoupení na besídku.

 

M – písemné násobení a dělení, +,- do 10 000, opakování, slovní úlohy, rýsování na přesnost( přímky, rovnoběžky, kolmice). Koncem týdne již začneme pracovat s 2. dílem učebnice, nezapomínat!

 

NOS – život ve středověku, opakování s novou učebnicí.

 

NOP – stromy, keře, byliny, houby.

AJ – On holiday

 • přítomný čas průběhový – She is reading. He is speaking.
 • zápor – She isn´t swimming.
 • otázka – What´s she doing?
 • FINAL TEST UNIT 4

Info :

Od minulého týdne máme ve třídě opět paní asistentku. Pro práci se třídou je to moc dobře. Zároveň budeme moci snáze i na některé akce do města. Pokud by Vás něco zajímavého, co by dětem nemělo ujít, napadlo, dejte mi prosím vědět, budu ráda, děkuji! Stále pokračuje každý čtvrtek ráno doučování ( čj, m). Děkuji Vám rodičům také za pomoc k vánoční besídce. Dobrý týden a pěkný adventní čas! E. Mlčáková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.