VI.B Mgr. Roman Táborský

Mgr. Roman Táborský

roman.taborsky@zsrakovskeho.cz


Office Arena slaví letos 10 let a připravila pro naše žáky opět zajímavou soutěž. Připomínám, že již po několik let držíme v této soutěži titul nejlepší pražská základní škola. Naposledy zásluhou šikovného žáka Vojty Fořta – ještě jednou moc blahopřejeme. Prosím všechny zájemce o registraci do 19.2.2021 zde Kategorie: A (základní školy a nižší stupně gymnázií), identifikátor školy: 151A. Hodně štěstí!


Z důvodu úpravy provozu školní jídelny, podle vydaných pravidel pro provoz stravovacích služeb z usnesení vlády o přijetí krizového opatření ze dne 30. 9. 2020 v bodě II. 4), budou od 7.12. v některé dny poslední vyučovací hodiny v zkráceny. Výpis změn pro VI.B:

Po – konec poslední hodiny 13:10, St – konec poslední hodiny 13:10, Čt – konec poslední hodiny 13:20, Pá – konec poslední hodiny 12:20


Během tohoto týdne proběhne ve třídě celorepublikové srovnávací testování CSIO v českém a anglickém jazyce, matematice a dalších předmětech. Slouží pro získání kvalitní a nestranné zpětné vazby. Výsledky testů je možné získat po přihlášení pomocí údajů, které každý žák obdrží během testování. V případě požadavku na jejich zaslání emailem kontaktujte ZŘŠ – Mgr. Petra Poláka petr.polak@zsrakovskeho.cz.


Poslední fotografie z dnešní procházky Harrachovem na skokanské můstky. 


Dnes jsme si užili sportovních her, výletů po okolí a návštěvy Hornického muzea.


Zasíláme pozdravy z dnešního báječného výletu na prameny Labe.


Hlásíme hladký příjezd do Harrachova. Dnes se budeme ubytovávat a půjdeme na výlet do zdejších skláren. 

 


Vážení rodiče, protože už do konce školního roku nebudou třídní schůzky, dovolte mi, abych se s Vámi touto formou rozloučila a poděkovala Vám za spolupráci. Velmi si cením přístupu, kterým jste Vaše děti vedli v nelehké „koronavirové“ době. Myslím, že se nám společně podařil velký kus práce a přestup na druhý stupeň nebude pro Vaše děti tak náročný. Velmi ráda jsem Vás poznala :-), máte skvělé děti,  budou mi moc chybět;-).

Velmi Vám také děkuji za květiny a dárky, zdraví Vás TU V.B Martina Zabavíková

Komentáře jsou uzavřeny.