VI.B Mgr. Yakoub Benradouane

Mgr. Yakoub Benradouane

yakoub.benradouane@zsrakovskeho.cz

Naše škola se tradičně zapojuje do soutěže Office Arena a Minecraft cup 2020. Prosím všechny zájemce o registraci do 24.2.2020 zde a zde. Kategorie: A (základní školy a nižší stupně gymnázií), identifikátor školy: 133A. Hodně štěstí!

Microsoft Teams -Virtuální třída

Milí žáci,
určitě už jste si všimli, že pro nás byla vytvořena virtuální třída v aplikaci Teams. Všichni se prosím přihlašte do online aplikace Teams přes MS Office365 (přes školní email vlevo nahoře rozklikněte 9 teček a vyberte Teams), pak v záložce Týmy uvidíte naši třídu.
     Tato virtuální třída výrazně zjednoduší naši komunikaci, i komunikaci s ostatními učiteli. Aplikace je přehlednější než email. Uvidíte tam výukové materiály, i zadání prací včetně termínů odevzdání.

V naší virtuální třídě najdete několik důležitých záložek:

• v horní liště:
    záložka soubory: zde najdete přehledně veškerý nasdílený výukový materiál, který si můžete kdykoliv otevřít a nastudovat
  • záložka zadání: zde najdete přehledně všechny úkoly a zadání, které máte splnit včetně termínů odevzdání. V této sekci můžete také úkoly odevzdat, takže máte na jednom místě přehled o tom co jste už splnili a co vám ještě zbývá odevzdat
  • záložka poznámkový blok: tady si můžete založit vlastní poznámkový blok do jednotlivývh předmětů
  • záložka příspěvky: zde je hlavní zeď třídy, která zároveň slouží jako chat, něco jako na facebooku, takže to co tam napíšete, vidí všichni členové naší třídy

levá strana:

• zde je seznam záložek pro jednotlivé předměty, které slouží především ke komunikaci. Po kliknutí na jednotlivý předmět se vám zobrazí chat, kde
  • můžete o daném předmětu diskutovat nejen mezi sebou, ale i s vaším učitelem.
    záložka obecné je potom hlavní chat naší virtuální třídy

Doufám, že se ve virtuální třídě rychle zorientujete a naučíte se sní pracovat. Pokud budete mít nějaké potíže, nebojte se mi napsat a spolu to vyřešíme.

Zkuste se teď do naší třídy přihlásit a napsat mi na chat jak se vám daří.

Mějte se krásně a těším se na vás na chatu třídy ?

Kurz běžeckého a sjezdového lyžování – 18.1. 2020 – 24.1. 2020

Pension Berounka, Mariánská hora 765, Albrechtice v Jizerských horách, 46843

Telefon: +420731526652

Odjezd: 18.1.2020 (Sobota) v 9:30 hodin. Parkoviště u Prioru v Modřanech

Sraz: 9:15

Příjezd: 24.1.2020 (Pátek) v 15:00. Parkoviště u Prioru v Modřanech

Personální obsazení LVVZ

Mgr. L Tauchman – vedouci zájezdu, instruktor, zdravotník

Mgr. Veronika Sidorová- instruktor

Mgr. Jitka Havlíčková – zdravotník

1. Potvrzení o seřízení lyží
  2. Bezinfekčnost
  3. Zdravotní způsobilost + Kopie kartičky zdravotní pojišťovny
  4. Běžecké lyže s protiskuzovou úpravou (šupiny), v případě lyží bez protiskuzové úpravy, je třeba mít vlastní vosky + smývač vosků
  • Častku 1000,-kč na velky, budou mít žáci u sebe v den odjezdu (prosím o drobné bankovky)
  • Pobyt začínáme večeří
  • U autobusu odevzdat bezinfekčnost, podepsané léky s rozpisem dávkování a doklad o seřízení vázání (kdo ještě neodevzdal)
  • Na cestu batoh (svačina, pítí, oběd)
  • Kdo trpí nevolností- podat před cestou kinderyl

Lyžařský kurz – zima 2020

Vážení rodiče,

na základě závazné přihlášky na LVZ Vám posílám informaci o doplatku.

Doplatek 2100 Kč, prosím, uhraďte do 20.12. 2019 na níže uvedený účet.

· bankovní účet: 266496066/0300

· variabilní symbol žáka

· specifický symbol: 201929

· zpráva pro příjemce: PŘÍJMENÍ ŽÁKA + TŘÍDU + ÚČEL PLATBY (LVZ)

Děkuji

Adaptační kurz 27.11. – 29.11.2019 Projekt INVENIO,

sraz 8:45 před školou, od té pak půjdeme na zastávku a pojedeme do Kunratic, kde nás čekají první úkoly.:-) S sebou vše podle rozpisu. Návrat v pátek cca 13:30 – 14:30 ke škole.

Na kurz si, prosím, vezměte

1. spacák a oblečení na spaní (spaní je na postelích)
  2. přezůvky
  3. pohodlné oblečení na aktivity uvnitř domu
  4. sportovní oblečení, ve kterém vám nebude zima a zároveň vám nebudebránit ve sportovních aktivitách venku – doporučujeme spíše takové, kterési můžete případně umazat.
  5. něco do deště (nepromokavou lehkou bundu nebo pláštěnku)
  6. pevnější boty na sport a do přírody (ideálně takové, které si můžete ušpinit)
  7. (případně druhé náhradní boty)
  8. léky (pokud nějaké užíváte)
  9. repelent (v teplých měsících)
  10. láhev na pití a pokrývku proti slunci (v teplých měsících)
  11. hygienické potřeby
  12. osobní doklady, kartičku pojištěnce a zdravotní deklaraci

Ředitelské volno,

info:   ŘEDITELSKÉ VOLNO

Adaptační kurz 27.11. – 29.11.2019 Projekt INVENIO

Cena: 1.990,- Kč/žák

číslo účtu školy: 266496066/0300 – PLATBY ŠKOLE

specifický symbol: 201923

variabilní symbol: individuálně přidělen každému žákovi

Více informací na https://invenioproskoly.cz/

Změna v rozvrhu

Každy čtvrtek (platí od 18. 9. 2019 do konce školního roku) konec vyučování ve 12:25 hod. z důvodu dvouhodinové výuky TV bez přestávky.

Yakoub Ben