VI.B Mgr. Roman Táborský

Mgr. Roman Táborský

roman.taborsky@zsrakovskeho.cz


Během tohoto týdne proběhne ve třídě celorepublikové srovnávací testování CSIO v českém a anglickém jazyce, matematice a dalších předmětech. Slouží pro získání kvalitní a nestranné zpětné vazby. Výsledky testů je možné získat po přihlášení pomocí údajů, které každý žák obdrží během testování. V případě požadavku na jejich zaslání emailem kontaktujte ZŘŠ – Mgr. Petra Poláka petr.polak@zsrakovskeho.cz.


Poslední fotografie z dnešní procházky Harrachovem na skokanské můstky. 


Dnes jsme si užili sportovních her, výletů po okolí a návštěvy Hornického muzea.


Zasíláme pozdravy z dnešního báječného výletu na prameny Labe.


Hlásíme hladký příjezd do Harrachova. Dnes se budeme ubytovávat a půjdeme na výlet do zdejších skláren. 

 


Vážení rodiče, protože už do konce školního roku nebudou třídní schůzky, dovolte mi, abych se s Vámi touto formou rozloučila a poděkovala Vám za spolupráci. Velmi si cením přístupu, kterým jste Vaše děti vedli v nelehké „koronavirové“ době. Myslím, že se nám společně podařil velký kus práce a přestup na druhý stupeň nebude pro Vaše děti tak náročný. Velmi ráda jsem Vás poznala :-), máte skvělé děti,  budou mi moc chybět;-).

Velmi Vám také děkuji za květiny a dárky, zdraví Vás TU V.B Martina Zabavíková

Komentáře jsou uzavřeny.