VI.B Mgr. Roman Táborský

Mgr. Roman Táborský

roman.taborsky@zsrakovskeho.cz

Z důvodu úpravy provozu školní jídelny, podle vydaných pravidel pro provoz stravovacích služeb z usnesení vlády o přijetí krizového opatření ze dne 30. 9. 2020 v bodě II. 4), budou od 5.10. v některé dny poslední vyučovací hodiny v zkráceny. Výpis změn pro VI.B:

Po – konec poslední hodiny 13:10, St – konec poslední hodiny 13:10, Čt – konec poslední hodiny 13:20, Pá – konec poslední hodiny 12:20

Během tohoto týdne proběhne ve třídě celorepublikové srovnávací testování CSIO v českém a anglickém jazyce, matematice a dalších předmětech. Slouží pro získání kvalitní a nestranné zpětné vazby. Výsledky testů je možné získat po přihlášení pomocí údajů, které každý žák obdrží během testování. V případě požadavku na jejich zaslání emailem kontaktujte ZŘŠ – Mgr. Petra Poláka petr.polak@zsrakovskeho.cz.

Poslední fotografie z dnešní procházky Harrachovem na skokanské můstky.

Dnes jsme si užili sportovních her, výletů po okolí a návštěvy Hornického muzea.

Zasíláme pozdravy z dnešního báječného výletu na prameny Labe.

Hlásíme hladký příjezd do Harrachova. Dnes se budeme ubytovávat a půjdeme na výlet do zdejších skláren.

Vážení rodiče, protože už do konce školního roku nebudou třídní schůzky, dovolte mi, abych se s Vámi touto formou rozloučila a poděkovala Vám za spolupráci. Velmi si cením přístupu, kterým jste Vaše děti vedli v nelehké „koronavirové“ době. Myslím, že se nám společně podařil velký kus práce a přestup na druhý stupeň nebude pro Vaše děti tak náročný. Velmi ráda jsem Vás poznala :-), máte skvělé děti,  budou mi moc chybět;-).

Velmi Vám také děkuji za květiny a dárky, zdraví Vás TU V.B Martina Zabavíková