Akce ŠD 26. 9. 2024

Datum: 26. 9. 2024 od 14:00 do 15:00 – tělocvična

Den: čtvrtek

Název akce: „CESTA KOLEM SVĚTA – KARNEVAL“

Charakteristika: (Hudebně – zábavný program pro děti plný soutěží, písniček, tance a dobré zábavy. Celý program je koncipován jako cesta kolem světa, kdy nenásilnou formou děti poznávají hudbu, tance a zvyky různých kultur. Půjde se po jednotlivých světadílech). Provázejí profesionální animátoři v maskách.

Cena za žáka: 60,- kč. Zájemci o akci nosí peníze svým vychovatelům od 15. do 25. 9. 2024

—————————————————————————————————————————————

Školní rok 2024/25 – základní informace

Vážení rodiče,

vítáme Vás ve školním roce 2024/25.

Veškeré formuláře a tiskopisy naleznete na webu pod sekcí DRUŽINA.

OBECNÝ PROVOZ ŠD:

Ranní ŠD je od 6:30 hod. žáci musí přijít do ranní ŠD nejdéle do 7:25 přímo do oddělení. Ranní ŠD je na zvoncích pod číslem oddělení ŠD 6 .

Odpolední provoz je od 11:40 do 17:00 hod. Začátek jednotlivých oddělení je dle konce vyučování  tříd.

Doporučuji zákonným zástupcům si přečíst na webu Vnitřní řád ŠD.

ORGANIZACE ŠD VE DNECH 2.9. a od 3. 9. 2024:

Od 2. 9. 2024 pro žáky II. a III. tříd normální provoz ŠD:

(ranní 6:30 – 7:25 hod.příchod, odpolední provoz od 8:45 do 17:00 hod.).

Dne 2. 9. 2024 prosíme, aby žáci II. a III. tříd měli lísteček pro třídního učitele zda od 8:45 hod.po vyučování jde žák do ŠD, či domů.

Zákonný zástupce žáka I. ročníku má možnost dát svého syna/dceru během třídní schůzky s rodiči do ŠD. Schůzka s rodiči v 1. třídách je od 9:00 do 10:00 h.

Od 3. 9. normální provoz ŠD pro všechny třídy, přihlášené žáky.

VYZVEDÁVÁNÍ  A ODCHODY ŽÁKŮ ZE ŠD:

1.Zákonným zástupcem, sourozencem, či jinou pověřenou osobou:

Při vyzvedávání žáka pozorně sledujte u zvonků na ŠD  skleněné dveře, spojování oddělení od 16:00 hod., ať víte kde se Váš syn/dcera nachází, kam máte zvonit.

2. Samostatný odchod žáka:

Trvalý čas samostatného odchodu žáka je zapsaný v přihlášce do ŠD. Pokud ne,  musí žák donést lísteček od zákonného zástupce kde bude uvedeno – datum, jméno zákonného zástupce, přesný čas odchodu žáka ze ŠD + věta – Od této chvíle za něj přebírám odpovědnost, podpis zákonného zástupce. Možno využít ze sekce webu ŠD formulář k odchodu žáka ze ŠD.

POBYT VENKU:

Žáci se v době od 13:30 do 15:00 hod. nevyzvedávají ze ŠD. Doporučujeme mít ve skříňce náhradní pohodlné oblečení a obuv na venkovní aktivity.

ODPOLEDNÍ SVAČINA:

Probíhá vždy po návratu z pobytu venku od 15:00 hod. Každý žák má svoji svačinu a pití v řádně podepsaném boxu a lahvi z domova.

DO ŠD KAŽDÝ ŽÁK DONESE:

2 role kuchyňských papírových utěrek

1 balení papírových kapesníků v krabičce

1x šňůrka na krk pro čip na obědy

DO ŠD ŽÁK NESMÍ NOSIT:

(šperky, mobil, peníze, nebezpečné věci, hračky z domova, užívat chytré hodinky pro volání apod.)

PLATBA ZA ŠD 1. POLOLETÍ:

Informace o provedení platby budou zde zveřejněny v září 2024.

———————————————————————————————————————–