IV.B Mgr. Martina Zabavíková

Mgr. Martina Zabavíková

martina.zabavikova@zsrakovskeho.cz

Plán učiva na týden od 10.12.-14.12.2018

Recyklohraní – sběr starých a použitých mobilů

ČJ – Mluvnice – učebnice str. 50-51, 53 Sloh – nebude vyučován (fotbal);  Čtení – doplním v pondělí

M – Modrá učebnice!!! Aritmetika – str. 6, 8-9  Geometrie – Rovnoběžky, kolmice, str. 7;  Desetiminutovka – dělení tisíců jednociferným číslem a odčítání v tisících

NOS – Král Jiří z Poděbrad

NOP – Test – listnaté a jehličnaté stromy; Blíží se zima, roční období – str. 26-28

AJ –  5. lekce – slovní zásoba, Tvary přítomného času průběhového

10.12.2018 se třída IV.B zúčastní filmového představení s názvem Vánoční příběh. Výuka bude tento den probíhat první dvě a poslední  vyučovací hodinu.

13.12.2018 se třída IV.B. zúčastní soutěže ve fotbalu dívek. Dívky budou soutěžit a zbytek třídy bude v Domově dětí a mládeže tvořit publikum. Sraz ve třídě v 08:00 hodin, poté odchod pěšky – směr DDM Modřany, s sebou svačinu a pití. Svačinu ve škole jsem všem dětem odhlásila (nestihneme si ji vyzvednout, protože odcházíme brzy ráno). Do školy se vrátíme v čase mezi 12:30-13:00 (oběd)

Milí rodiče, zatím neoficiálně Vás zvu na Vánoční jarmark třídy IV.B. – bude se konat 20. prosince 2018 v čase mezi 15.-17:30 hodinou v prostorách České spořitelny. Další podrobnosti Vám sdělím v příštích dnech. Budete mít možnost shlédnout a zakoupit výrobky vašich dětí, které se na tuto akci  a vaši přítomnost velmi těší:-). Letos bohužel nebude pro vás probíhat besídka ve škole, protože se děti budou účastnit jarmarku.

Prosím také rodiče, kteří se nabídli, že pomohou s upečením cukroví, aby mně zaslali účtenky za ingredience – proplatím, a to nejpozději do středy 5.12 . Cukroví bychom potřebovali na úterý 11.12, zdobit budeme ve středu 12.12. 🙂 V případě jakýchkoli dotazů prosím pište.