Jídelna

Z důvodu navýšení vstupních cen potravin bude platba za obědy a svačinky upravena od 1.4.2022 takto:

Kategorie:

7 – 10 let věku dosaženého v letošním školním roce: 30,- Kč

11 – 15 let : 32,- Kč

Starší 15 let: 34,- Kč

Dopolední svačinky : 20,- Kč

Platba stravného inkasem: bude automaticky o tuto částku navýšena. Platba stravného trvalým příkazem: Je nutné zkontrolovat výši přeplatků na www.strava.cz Žáci, kde již bylo stravné na duben uhrazeno nebo měli přeplatky z minulého období jsou již na duben přihlášeni. Pokud přeplatky u trvalých příkazů nebudou stačit do konce června, je nutné tyto částky navýšit.

Jednorázové platby: Zasílat již s novými cenami podle kategorií a počtu dní v měsíci po odečtení případných přeplatků.

Za tuto zprávu se omlouváme. Nadále však chceme zachovat současný standart stravování, což při rychlému růstu cen již přestává být možné.

Vedoucí školní jídelny: Dagmar Rašínová