Přístup + obnovení hesla

Škola OnLine

• žák/student
    Pokuste se nejprve o obnovení svého hesla prostřednictvím odkazu „Zapomněli jste heslo?“, který naleznete v přihlašovacím okně obrazovky na portálu Školy OnLine (modré okno vpravo nahoře). Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí stručný průvodce pro obnovení zapomenutého hesla. Tento postup je možný pouze v případě, že máte u svého účtu ve Škole OnLine evidovanou e-mailovou adresu. Při neúspěchu kontaktujte svého třídního učitele a požádejte ho o změnu Vašeho hesla a zaregistrování e-mailu na Vaší kartě v systému. Po jeho zaregistrování pak můžete provádět výše zmiňované obnovení hesla prostřednictvím e-mailového účtu. Pracovníci zákaznického podpory společnosti Škola OnLine jsou schopni poradit Vám se změnou hesla, nikoliv však provést vlastní změnu hesla!
  • zákonný zástupce žáka/studenta
    Pokuste se nejprve o obnovení svého hesla prostřednictvím odkazu „Zapomněli jste heslo?“, který naleznete v přihlašovacím okně obrazovky na portálu Školy OnLine (modré okno vpravo nahoře). Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí stručný průvodce pro obnovení zapomenutého hesla. Tento postup je možný pouze v případě, že máte u svého účtu ve Škole OnLine evidovanou e-mailovou adresu. Při neúspěchu kontaktujte třídního učitele Vašeho dítěte a požádejte ho o změnu Vašeho hesla a zaregistrování e-mailu na Vaší kartě v systému. Po jeho zaregistrování pak můžete provádět výše zmiňované obnovení hesla prostřednictvím e-mailového účtu. Pracovníci zákaznické podpory společnosti Škola OnLine jsou schopni poradit Vám se změnou hesla, nikoliv však provést vlastní změnu hesla!“

převzato: https://www.skolaonline.cz/Aktuality/%C4%8Cl%C3%A1nky/tabid/436/articleType/ArticleView/articleId/3117/Jak-zjistit-zapomenute-heslo-do-Skoly-Online.aspx

• žák/student
    Pokuste se nejprve o obnovení svého hesla prostřednictvím odkazu „Nepamatuji si svoje heslo“, který naleznete v přihlašovacím okně obrazovky na Office 365 (modrý text pod přihlášením). Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí stručný průvodce pro obnovení zapomenutého hesla. Pokud se Vám obnovení nezdaří, kontaktujte emailem školního administrátora Office 365 – petr.polak@zsrakovskeho.cz