VIII.A Mgr. Petr Bor

Mgr. Petr Bor

petr.bor@zsrakovskeho.cz


Office Arena slaví letos 10 let a připravila pro naše žáky opět zajímavou soutěž. Připomínám, že již po několik let držíme v této soutěži titul nejlepší pražská základní škola. Naposledy zásluhou šikovného žáka Vojty Fořta – ještě jednou moc blahopřejeme. Prosím všechny zájemce o registraci do 19.2.2021 zde Kategorie: A (základní školy a nižší stupně gymnázií), identifikátor školy: 151A. Hodně štěstí!


Přihlaste se na Dějepisnou olympiádu –  50. ročník 2020/2021, téma: „Labyrintem barokního světa (1556 – 1781)“. Určeno pro žáky osmých a devátých tříd – účast dobrovolná. Školní kolo proběhne do 30.11.2020. Organizaci zajišťují –  Václav Kalina: vaclav.kalina@zsrakovskeho.cz – 9. ročník a Mgr. Josef Novotný: josef.novotny@zsrakovskeho.cz – 8. ročník.


Z důvodu úpravy provozu školní jídelny, podle vydaných pravidel pro provoz stravovacích služeb z usnesení vlády o přijetí krizového opatření ze dne 30. 9. 2020 v bodě II. 4), budou od 5.10. v některé dny poslední vyučovací hodiny v zkráceny. Výpis změn pro VIII.A:

Út – konec poslední hodiny 13:20


Během příštího týdne proběhne ve třídě celorepublikové srovnávací testování CSIO v českém a anglickém jazyce, matematice a dalších předmětech. Slouží pro získání kvalitní a nestranné zpětné vazby. Výsledky testů je možné získat po přihlášení pomocí údajů, které každý žák obdrží během testování. V případě požadavku na jejich zaslání emailem kontaktujte ZŘŠ – Mgr. Petra Poláka petr.polak@zsrakovskeho.cz.


Vážení rodiče,

účastníci pobytu hlásí bezproblémový příjezd do penzionu.

 

Komentáře jsou uzavřeny.