VII.A Bc. Aneta Žampová

Bc. Aneta Žampová

aneta.zampova@zsrakovskeho.cz

Vyzkoušejte novou verzi mobilní aplikace Školy OnLine

Používáte chytrý mobilní telefon, nebo tablet a chcete mít vždy aktuální přehled o dění ve škole? Pokud Vaše odpověď zní „Ano“, pak určitě musíte vyzkoušet novou mobilní aplikaci Školy OnLine.

Celý článek a linky na stažení aplikace naleznete pod tímto odkazem   .

TŘÍDNÍ SCHŮZKY 10.1.2018 V 17:30

Akce a reakce – vzájemné působení dvou siloměrů + programování termostatu

Přikládám fotografie z laboratorních prací z fyziky na téma akce a reakce a programování termostatu pomocí výzkumné sady PASCO a Arduino.

Fotografie z akce jsou dostupné pod tímto odkazem  .

Mgr. Petr Polák

Žádám všechny rodiče, kteří stále nezaplatili pracovní sešit z AJ, ať tak učiní.

V novém roce zvu již tradičně žáky 6.-9. tříd k registraci do známé soutěže společnosti Microsoft – Office Arena 2018.

Identifikátor pro registraci žáků naší školy: 297061386782

Přihlášení do 28.2.2018:

pro zájemce dále nabízím soutěž organizovanou DDM Prahy 4:

DDM Praha 4 – Hobby centrum 4
Počítačová soutěž v aplikačním softwaru probíhá každoročně na Praze 4 na úrovni školního a obvodního kola. Soutěže se mohou zúčastnit žáci základních škol a osmiletých gymnázií Prahy 4. Soutěžící si mohou vybrat ze 7 kategorií (viz. níže), žáci 1. stupně ZŠ mohou soutěžit v kategorii grafické editory a v kategorii textový editor s Internetem.

Soutěžní kategorie:
1. kategorie grafické editory 1. – 5. třída ZŠ (práce v rozsahu 90 minut): zpracování jednoduchého námětu
2. kategorie textový editor s Internetem 1. – 5. třída ZŠ (práce v rozsahu 90 minut): zprac. jednoduch. Námětu
3. kategorie grafické editory 6. – 9. třída ZŠ, nebo odpovídající ročníky víceletých gymnázií (práce v rozsahu 120 minut)
4. kategorie textový editor s Internetem 6. – 9. třída ZŠ, nebo odpovídající ročníky víceletých gymnázií (práce v rozsahu 120 minut)
5. kategorie kancelářské aplikace 6. – 9. třída ZŠ, nebo odpovídající ročníky víceletých gymnázií (práce v rozsahu 120 minut)
6. kategorie prezentace (ne WWW stránky) 6. – 9. třída ZŠ, nebo odpovídající ročníky víceletých gymnázií (práce v rozsahu 120 minut)
7. kategorie „Tvorba webu“ 6. – 9. třída ZŠ, nebo odpovídající ročníky víceletých gymnázií, studenti SŠ do 19 let včetně (bez časového omezení)

Registrace účastníků na adrese: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSkbywwjQAg5k3SV6rR6qRdjWwtTP1oPAkadKCKecKJwA2hA/vie wform
Zaregistrujte se co nejdříve. Kromě zadání úloh školního kola zde najdete i podrobné pokyny k organizaci soutěže a další informace. Úlohy školního kola (postupující z Vaší školy) je třeba odevzdat nejdéle do 20. února 2018.