PROVOZ OD 26.04.

Provoz v ZŠ zůstává stejný jako v minulých týdnech. Pokračujeme v rotační výuce a testujeme. Dostaneme jiný druh testů, který neznáme. Velmi se těšíme, že se společně se žáky naučíme  něco nového. Pro info uvádíme odkazy k možnému nahlédnutí.    Informace pro školy a školský zařízení 20. 4

Výňatek z textu – Dodávka do celé ČR je vtéto vlně distribuce jednotná a všem krajům jsou vrámci této dodávkydistribuoványpouze testy SINGCLEAN.

Tyto testy vyžadují manipulaci sroztokem a zkumavkou pro každého testovaného (viz video a instrukce na https://testovani.edu.cz/jaknatoveskole). Upozorňujeme, že ke každému balení budou dodány celkem dva stojánky na zkumavky s celkovou kapacitou pro udržení 20 zkumavek najednou (tj. celého balení). Oproti předchozím instrukcím tedy nejsou balení uzpůsobena na možnost odložení zkumavek na jednotlivých lavicích.Možnost manipulace se zkumavkami při testování ve třídách byla upravenana str. 8 aktualizovaného Manuálu Covid19 testování ve školách: https://testovani.edu.cz/files/msmtmanualtestovaniaktual19042021.pdf

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.