III.A Petr Kimla

Petr Kimla

petr.kimla@zsrakovskeho.cz

Fotky z akcí naší třídy

Ze školy v přírodě jsme se vrátili živí, zdraví a plní zážitků. Užili jsme si krásnou přírodu, spoustu her (např. na nekonečnou schovku), koupání v bazénu, diskotéku, vycházku na skálu Ondřej (tu jsme přejmenovali na klíšťovou skálu), celodenní výlet na zříceninu zámku Zásadka, a nezapomněli jsme ani na trochu učení. Některé děti jely úplně poprvé a vyzkoušely si, jaké to je být týden bez rodičů. Všichni jsme to nakonec zvládli a dostali diplom, pamětní list a drobné odměny. Fotky v galerii (odkaz nahoře).

Vyúčtování školy v přírodě (částka na žáka)

Doprava, ubytování, pojištění 2950,-

Doplatek za pedagoga 100,-

Odměny 25,-

Zbývá 25,- (převedeno do třídního fondu)

Celkem 3100,-

V třídním fondu nám zbývá 692,- Kč – částka převedena do příštího šk. roku.

Dne 19.6. jsme navštívili Karlův most a Svatomikulášskou zvonici. Nejdříve jsme se prošli přes Kampu a dali si zmrzlinu. Z věže byl krásný výhled na Prahu, napočítali jsme přes 300 schodů a dozvěděli jsme se, jak těžký měl život strážce města Custos Turris. Foto v galerii.

Klasifikace uzavřena ke dni 20.6.

26.6. od 15:00 Zahradní slavnost

Týdenní plán 25.6. – 29.6.

Opakování učiva

V úterý 5.12. jsme navštívíme galerii Pastelka. Prohlédli jsme si krásné obrázky paní Marie Brožové. Také jsme shlédli krátké video o tom, jak obrázky vznikají a jaké techniky paní Brožová používá. Po návštěvě galerie jsme se ještě prošli po Staroměstském náměstí a krátce jsme navštívili i Národní knihovnu, kde jsme nahlédli do studně vědění. Odteď budeme mít samé jedničky.