IX. třídy Mgr. Klára Suková

Vážení rodiče,
10.1.2018 nejsou společné třídní schůzky v IX.A, z důvodu mé nepřítomnosti.
Využijte ale konzultace ostatních pedagogů, které budou následovat po třídních schůzkách.

Pokud by jste potřebovali nějaké informace ohledně přijímacího řízení na střední školy, kontaktujte individuálně Výchovnou poradkyni p.uč.A.Škopkovou.
Děkuji
K.Suková

OSTATNÍ:

31.1. Pololetní vysvědčení
2.2. Pololetní prázdniny
5.2. – 11.2.2018 Jarní prázdniny

Mgr. Klára Suková

klara.sukova@zsrakovskeho.cz

Vyzkoušejte novou verzi mobilní aplikace Školy OnLine

Používáte chytrý mobilní telefon, nebo tablet a chcete mít vždy aktuální přehled o dění ve škole? Pokud Vaše odpověď zní „Ano“, pak určitě musíte vyzkoušet novou mobilní aplikaci Školy OnLine.

Celý článek a linky na stažení aplikace naleznete pod tímto odkazem   .

Mgr. Petr Polák

V novém roce zvu již tradičně žáky 6.-9. tříd k registraci do známé soutěže společnosti Microsoft – Office Arena 2018.

Identifikátor pro registraci žáků naší školy: 297061386782

Přihlášení do 28.2.2018:

pro zájemce dále nabízím soutěž organizovanou DDM Prahy 4:

DDM Praha 4 – Hobby centrum 4
Počítačová soutěž v aplikačním softwaru probíhá každoročně na Praze 4 na úrovni školního a obvodního kola. Soutěže se mohou zúčastnit žáci základních škol a osmiletých gymnázií Prahy 4. Soutěžící si mohou vybrat ze 7 kategorií (viz. níže), žáci 1. stupně ZŠ mohou soutěžit v kategorii grafické editory a v kategorii textový editor s Internetem.

Soutěžní kategorie:
1. kategorie grafické editory 1. – 5. třída ZŠ (práce v rozsahu 90 minut): zpracování jednoduchého námětu
2. kategorie textový editor s Internetem 1. – 5. třída ZŠ (práce v rozsahu 90 minut): zprac. jednoduch. Námětu
3. kategorie grafické editory 6. – 9. třída ZŠ, nebo odpovídající ročníky víceletých gymnázií (práce v rozsahu 120 minut)
4. kategorie textový editor s Internetem 6. – 9. třída ZŠ, nebo odpovídající ročníky víceletých gymnázií (práce v rozsahu 120 minut)
5. kategorie kancelářské aplikace 6. – 9. třída ZŠ, nebo odpovídající ročníky víceletých gymnázií (práce v rozsahu 120 minut)
6. kategorie prezentace (ne WWW stránky) 6. – 9. třída ZŠ, nebo odpovídající ročníky víceletých gymnázií (práce v rozsahu 120 minut)
7. kategorie „Tvorba webu“ 6. – 9. třída ZŠ, nebo odpovídající ročníky víceletých gymnázií, studenti SŠ do 19 let včetně (bez časového omezení)

Registrace účastníků na adrese: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSkbywwjQAg5k3SV6rR6qRdjWwtTP1oPAkadKCKecKJwA2hA/vie wform
Zaregistrujte se co nejdříve. Kromě zadání úloh školního kola zde najdete i podrobné pokyny k organizaci soutěže a další informace. Úlohy školního kola (postupující z Vaší školy) je třeba odevzdat nejdéle do 20. února 2018.

Mgr. Petr Polák

Programování zařízení na zjištění intenzity osvětlení

Přikládám fotografie z laboratorních prací z fyziky na téma programování zařízení na zjištění intenzity osvětlení pomocí výzkumné sady Arduino.

Fotografie z akce jsou dostupné pod tímto odkazem  .