OTEVŘENÍ ŠKOLY 25.5.2020

Od 25.5. 2020 částečně obnovujeme provoz školy formou pracovních školních skupin. Pro zajištění bezpečného prostředí pro děti a zaměstnance se škola bude řídit zvýšenými hygienickými pravidly, která doporučilo MŠMT.

K docházce do školních skupin 1.stupně se přihlásilo 179 žáků, vytvořili jsme 14 pracovních skupin. Žáci byli do skupin vřazováni dle pořadí – času přihlášení, organizačních a personálních možností školy. O číslu skupiny budou rodiče informováni prostřednictvím emailu. Složení skupin je neměnné.

V docházce pokračují ještě 2 skupiny žáků 9. tříd.

Žáci se budou před školou shromažďovat postupně – dle uvedených časů pro danou skupinu. Nutno dodržet rozestup 2 metry (značky). Žáky do školy odvede pedagogický pracovník, který bude zajišťovat dopolední činnosti školní skupiny. Tento pracovník také 25.5. před školou vybere od každého žáka čestné prohlášení rodičů. Vstup do školy je umožněn pouze žákům, nikoli doprovázejícím osobám.

Každý žák bude mít s sebou, kromě školních potřeb a pomůcek, 2 roušky a plastový sáček.

Hygienu, dezinfekci ve všech prostorách školy budou zajištovat pravidelně provozní zaměstnanci (uklízečky, kuchařky).    Další informace ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.