#OFFICE ARENA 2018

Mezinárodním finále byla tento týden zakončena prestižní soutěž Office Aréna 2018 organizovaná společností Microsoft. Naší školu na ní reprezentoval vítěz pražského krajského kola David Doležal, žák devátého ročníku. Celkově bylo do soutěže zapojeno přes 2500 žáků z cca 150 škol z České a Slovenské republiky. Testování bylo částečně v anglickém jazyce a během prezentace porota hodnotila doslova každé přeřeknutí, zakoktání, nevhodný pohyb těla apod. Ve velmi tvrdé konkurenci se náš zástupce bohužel neumístil na prvních třech oceněných místech. I přesto byla soutěž pro Davida zajímavou životní zkušeností a možností zdokonalit se ve svých znalostech ICT dovedností ve firemním prostředí. Fotografie ze soutěže si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek.     Mgr. Petr Polák

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.