KRAJSKÉ KOLO OVOV

V pátek 17.5. se uskutečnilo krajské kolo OVOV na atletickém stadionu v Edenu. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Brožová Karolína, Fantová Denisa, Havlíčková Anna, Sedlářová Anna, Jankovský Matyáš, Brož Jaroslav, Šebek Jakub a Lukeš Matyáš. Závodilo se v šesti atletických disciplínách Odznaku všestrannosti a naši žáci si vedli opravdu skvěle. Ve veliké konkurenci 18 škol obsadili krásné třetí místo. Na začátku června se rozhodne, zda naši žáci postoupí do celopražského finále, které se uskuteční v Brně.  V soutěži jednotlivců obsadil 1. místo Matyáš Lukeš ze VII.B, tím si zajistil přímý postup do finále OVOV 2019. Anna Sedlářová z V.B obsadila 3. místo. Všem jmenovaným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.       Mgr. Klára Suková

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.