Přípravná třída

Petr Kimla

petr.kimla@zsrakovskeho.cz

Milé děti, všechny vás zvu v pátek 26.6. do přípravky na předání „vysvědčení“. Sraz v 7:45 před hlavním vchodem. S sebou pevné desky, tašku na portfolio a čestné prohlášení.

Vážení rodiče, peníze z třídního fondu, které jsme nestihli utratit, budou vráceny na váš účet.

Chci pochválit Honzíka, Adámka, Vojtu, Míšu, Samira, Adinku a Nikolku za domácí výuku. Moc se mi líbí, jak hezky malujete, počítáte, poznáváte přírodu, pomáháte rodičům a vůbec se doma učíte a připravujete. Věřím, že ani vy ostatní nezahálíte a moc vás všechny zdravím.

Vážení rodiče, škola v přírodě PT musela být z důvodu koronaviru zrušena. Zaplacená záloha Vám bude tento týden (do 5.6.2020) v plné výši vrácena.

22. – 26.6.2020

Ahoj děti, myslím na vás a moc vás zdravím. Toto je poslední školní týden a poslední úkoly pro vás. Přeji všem krásné prázdniny !!!

1. povídej si s rodiči o nebezpečí, které nás může o prázdninách potkat
  2. při vycházce pozoruj ptáčky, kolik objevíš druhů?
  3. poslechni a zazpívej si písničku Prázdniny u babičky
  4. namaluj obrázek, co bys chtěl/a o prázdninách zažít
  5. na hřišti urči, co je vlevo a vpravo (např. prolézačka vlevo, strom vpravo …)
  6. zaběhej si, vyzkoušej skok do dálky, hoď co nejdál míčkem, skákej přes švihadlo