SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ BRNO

14. Republikové finále SAZKA Olympijského víceboje bylo zahájeno ve čtvrtek 7.9.2023 v Brně. 616 žákyň a žáků ze 189 škol z celého Česka  2 dny závodilo v 10 disciplínách o Odznak všestrannosti. Mezi nimi byli i naši žáci, kteří postoupili mezi nejlepší. Pod vedením paní Sukové a paní Öner si všichni dobře rozložili síly, zúročili  prázdninovou dřinu a výsledky se dostavily. Eda Öner porazila všechny konkurentky ve své kategorii, nasbírala nejvíc bodů v silových disciplínách a s přehledem vyhrála. Družstvo holek a kluků se semklo, zabojovalo a vysoce překonalo papírové předpoklady.  Nakonec odjížděli z Brna jako dvacátí v republice. Takový úspěch srdce sportovce potěší. Může si říct, že se ta dřina vyplatila, ale hlavně má krásný zážitek  na celý život.

Děkujeme za reprezentaci školy i Modřan a všem přejeme hodně dalších úspěchů.

http://rf.sazkaolympijskyviceboj.cz/Home/Jednotlivci?dch=dívky&rocnik=2011

1.místo Eda Öner (2011) – 7755 bodů z deseti disciplín

2.místo Tereza Antošová (2011) – 7463 bodů z deseti disciplín

3. místo A.L.Kubatová (2011) – 7258 bodů z deseti disciplín

http://rf.sazkaolympijskyviceboj.cz

Družstvo našich obsadilo 20.místo se ziskem 40393 bodů v konkurenci 41 škol z celé republiky .

Eliška Tučková, Veronika Mensová, Kristýna Kolínská, Magdaléna Veselá, Jakub Matoušek, Marek Jakeš, Michal Hloušek, Jan Flídr

 

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.