VLÁDA ZAVŘELA VŠECHNY ŠKOLY

Vážení rodiče, od středy 11.3.2020 je škola uzavřena a děti zůstavají doma do odvolání. Informace je nová a další podrobnosti neznáme.

Obědy a svačiny odhlásí školní kuchyně, rodiče tím nebudeme zatěžovat.

Potvrzení o zavření školy najdete ZDE

Předvyplněný  a orazítkovaný formulář  „Žádost o ošetřovné“ dostanete na recepci školy – po telefonické domluvě.

Vyplněný formulář  „Žádost o ošetřovné“ je možno poslat i elektronicky na adresu pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz, potvrdím a elektronicky pošlu zpět.   Formulář ZDE

Podrobnosti k ošetřovnému ZDE

Vyjádření MŠMT z 10.3.2020 ZDE

Výuka bude probíhat distanční formou. I. stupeň má úkoly a témata na internetových stránkách tříd. 2. stupeň budeme řešit stejně s využitím emailu a Office 365 Teams (Škola OnLine není prozatím na tuto mimořádnou událost připravena) . Žáci si domů odnesli všechny učebnice. Žáci III.A a V.B zůstávají na škole v přírodě do pátku dle plánu.Rodiče informováni a souhlasí.

Termíny testů do sportovních tříd či termíny a podrobnossti k zápisům do prvních tříd zatím neznáme.

Záložka pro permanentní odkaz.