RECITAČNÍ SOUTĚŽ

Ve středu 20.3.2019 proběhlo školní kolo v recitační soutěži „DEN S POEZIÍ“. Zúčastnili se jí vždy dva vítězové třídních kol, a proto byla soutěž rozdělena do tří kategorií podle ročníků.

Členové poroty měli velmi těžký úkol vybrat ty nejlepší recitátory a rádi předali vítězům vedle diplomů i hodnotné ceny – knihy, bloky, psací a výtvarné potřeby. Všichni byli odměněni malou sladkou odměnou.

V celkovém hodnocení byly úspěšnější mladší kategorie – žáci I. stupně. Nejmladší kategorie byla velice vyrovnaná, prvenství získala II. C, na dalších místech se umístila I. B a I. A. V kategorii třetí až pátý ročník si nejvíce trofejí odnesla V. A, vítězem se stala III. C.

Na II. stupni jednoznačně předvedla své recitační umění děvčata z IX. A a k nim se připojila žákyně z VIII. A.

Všem soutěžícím blahopřejeme a oceňujeme jejich snahu, píli i odvahu zúčastnit se.

Záložka pro permanentní odkaz.