PŘÍŠTÍ TÝDEN UČÍME

Vážení rodiče, během dnešního dne naštěstí nedošlo k nárůstu počtu pozitivně testovaných. Ještě čekám na potvrzení karantén ze včerejška, ale doufám, že to bude vše. Zahájili jsme výuku online pro žáky v karanténě a zatím je nás dost na plnění rozvrhu.

Ředitelské volno nechci vyhlašovat ze dvou důvodů:

1. konečně máme žáky ve škole a zkušenost z loňska jasně ukázala, že každá hodina prezenční výuky je hodnotnější než výuka online. Takže využijeme i tuto možnost. Pokud rodič nechá dítě doma z obavy, tak to bereme jako omluvu.
  2. rodiče nejmenších žáků nemohou v případě ředitelského volna žádat ošetřovné a nechci jim komplikovat život.

Věřím, že během příštího týdně dojde k ústupu nákazy. V pondělí 1.11. budeme žáky testovat antigenními testy a dospělým nabízíme testy PCR. které zrealizuje pojízdná laboratoř.   Pavel Nedbal

Záložka pro permanentní odkaz.