INFORMACE K PŘÍPRAVĚ 9. ROČNÍKŮ NA SŠ

Vážení zákonní zástupci,

na základě usnesení vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 bude od 11. 5. 2020 možná osobní přítomnost žáků 9. ročníku ve škole pro účely přípravy na přijímací zkoušky.

Účast žáků je dobrovolná. Výuka bude probíhat v neměnných skupinách o maximálním počtu 15 žáků. Dodržována budou zvýšená hygienická opatření. Nezbytné, ze strany zákonných zástupců, je vybavit žáky hygienickými rouškami, dezinfekcí rukou a přinést podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění.

Do školy budou docházet pouze přihlášení žáci (bloky matematika, český a anglický jazyk) dvakrát týdně. Přihlášku je nutno doručit do 7.5.2020 do 12:00 elektronicky emailem – petr.polak@zsrakovskeho.cz nebo osobně do školy po předchozí domluvě na tel. čísle 732529009.

————————————————————————————

Závazná přihláška – příprava na přijímací zkoušky 9. ročník

Přihlašuji syna / dceru k přípravě na přijímací zkoušky.

Jméno dítěte:                                    Třída:

V Praze dne

Podpis zákonných zástupců

Výuka bude zahájena v týdnu od 11. 5. 2020, podrobnější organizační informace (podepsání prohlášení a seznámení, provoz školy, hygienická opatření, způsobu předávání, vyzvedávání a omlouvání žáků) zašleme zákonným zástupcům přihlášených žáků.